Osuszanie budynkówNieprawidłowe wykonane izolacje lub ich całkowity brak pękniętej rury w ścianie, zawilgocenie technologiczne, pęknięcie rury io gwałtowne opady. Tego typu sytuacje mają bardzo negatywny wpływ na przegrody budowlane w budynkach. Wilgotny budynek i wilgotne ściany to również zagrożenie dla zdrowia, szczególnie dla zdrowia dzieci. Ma ogromny wpływ również na substancję budowlaną – degradację obiektów budowlanych. Dlatego osuszanie budynków jest tak ważnym procesem. Wymaga czasu, a także zastosowania specjalnego sprzętu, jednak jest korzystne dla zdrowia, wpływa pozytywnie na stan zabudowy oraz gwarantuje utrzymanie stałej wilgotności wewnątrz pomieszczeń, co ma wpływ także na temperaturę.

Osuszanie budynku zawilgoconego na skutek nieprawidłowo wykonanej lub braku izolacji czy po zalaniu stanowi pierwszą czynność jaką powinno się wykonać przed przystąpieniem do remontu po zagrożonego korozją biologiczną budynku. Dlatego zachęcamy Państwa, aby nie zwlekać, tylko od razu reagować. Gwarantujemy bezpieczne osuszanie budynków, oparte na nowoczesnym sprzęcie i nowoczesnej technologii.

Profesjonalne osuszanie po zalaniu wykonywane przez nas, to proces bardzo precyzyjny, gwarantujemy, że ściany, fundamenty, sufity oraz całość konstrukcji budynku zostanie osuszona w sposób bardzo dokładny i umożliwi odmalowanie czy też odremontowanie wnętrz. Dla nas osuszanie budynków to bardzo ważny profil działalności i doskonale wiemy, że jesteśmy bardzo dobrzy w tym co robimy. Tym bardziej, że zaufało nam już wiele osób prywatnych, firm oraz instytucji, które pozytywnie zarekomendowały usługi naszej firmy.

pomiar zawilgocenia

pomiar przed osuszaniem budynku

izolacja szlamowa

Izolacja szlamowa

Izolacja urzad marszalkowski włocławek

Izolacja Urząd Marszałkowski

izolacja budynku

Izolacja Urząd Marszałkowski